اجـــــازه
احمدی‌نژاد رئیس جمهور ایران است، نه تنها رئیس دولت ایران!

احمد یوسف‌زاده، روزنامه‌نگار اصلاح طلب افراطی، در بخشی از نوشته‌ای با عنوان نوشته‌های پراکنده، که در صفحه‌ی 3  شماره 543 هفته‌نامه‌ی رودبارزمین چاپ شده، به برگزاری جشن نوروز اشاره کرده.
جشن نوروز با تمام حرف و حدیث‌های پیرامونش و فارغ از صحیح بودن یا نبودن، در شرایط کنونی، وسیله‌ای شده است دست‌آویز طیف منفعلی که این روزها خود را به آب و آتش می‌زند تا شاید بتواند حیثیت از دست رفته را به دست اورده و خود را تطهیر کند.
این میان، طیف یاد شده در استفاده و سوء استفاده از هیچ ابزاری کوتاهی نمی‌کند؛ از آرمان‌های اسلامی و انقلابی گرفته، تا خون مردمان مظلومی که در بحرین به خاک و خون کشیده می‌شوند.
دو نکته بارز پیرامون این نوشته قابل توجه است که به آن‌ها اشاره می‌شود.
1- یوسف زاده در حالی از شیعیان بحرین دفاع می کند و برای آن ها دل می‌سوزاند، که تا چندی قبل علناً از جماعتی حمایت می‌کرد که در خیابان‌های شهر‌ها راه می‌افتادند و شعار "نه غزه نه لبنان؛ جانم فدای ایران سر می‌دادند" جماعتی که از طرف‌داران فرقه‌ی فتنه بودند و هستند و هنوز اعلام برائت از این فرقه، از سوی یوسف‌زاده به
گوش کسی  نرسیده.

حال از دیدگاه این طیف چه تفاوتی میان مسلمانان بحرین و فلسطین و نیز شیعیان لبنانی و جوانان شیعه‌ی بحرین وجود دارد، الله اعلم!

2- گویی احمد یوسف‌زاده که بارها و بارها در نشریه‌ای که مدیرمسئولی آن را بر عهده دارد، بر قانون‌مداری تأکید کرده، از این نکته‌ی قانونی و فراتر از آن عقلی، فارغ است که وقتی بیست و اندی میلیون نفر به کسی رأی داده اند، او رئیس‌جمهور قانونی ده‌ها میلیون نفر ایرانی می‌شود؛ حتی کسانی که به او رأی نداده‌اند.

شاید همین فراغت از نگرش صحیح به قانون است که موجب می‌شود او رئیس جمهور کشور ایران را در یک نوشته‌ی کوتاه دو مرتبه "رئیس دولت" خطاب کند.


نقل مطالب اجــــازه، با ذکر  http://ejazeh.persianblog.ir

...

پـــــــــــیام‌ها()     link     دوشنبه ٢٩ فروردین ۱۳٩٠ -